מאמרים אחרונים

סטטוס פנסיוני

האם בדקתם לאחרונה מהו הסטטוס הפנסיוני שלכם?

במהלך שנות העבודה שלנו, אנו צוברים כספים בקרן הפנסיה שמתנהלת לאורך עשרות שנים ומאפשרת לנו ליהנות מרווחה כלכלית גם בשנים שבהן אין אנו יכולים לעבוד על פי חוק. החשיבות של ניהול תקין של קרן הפנסיה עצומה לעין שיעור, אך אנשים רבים אינם בודקים מה הסטטוס שלה לאורך השנים ונותנים לעניינים להתנהל באופן כמעט אוטומטי. על מנת שלא ייווצרו בעיות כספיות לאחר תקופת הפרישה, חשוב להיות מודעים באופן שוטף לאחד הדברים החשובים ביותר במהלך שעות העבודה – סטטוס פנסיוני.

לקריאת המאמר >>>
ביטוח ריסק

מה חשוב לדעת כשרוכשים ביטוח ריסק ומדוע צריך אותו?

ביטוח ריסק הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר בחיו של בן אדם. ביטוח זה יבטיח לבן או בת הזוג אפשרות לשמור על רמת החיים במקרה שחס וחלילה יש אירוע של מוות למבוטח. מה חשוב להכיר בביטוח חיים? הכל במאמר הבא:

לקריאת המאמר >>>

מה החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית?

בעלי מקצועות חופשיים רבים כיום, כמו: אדריכלים, רופאים, עורכי דין, קוסמטיקאיות, אנשים העוסקים ברפואה אלטרנטיבית ועוד, חשופים בפני תביעות של לקוחות שאינם מרוצים משירותיהם, או שטוענים לרשלנות. בעוד שבעבר תביעות מסוג זה הזיקו לבעלי מקצועות חופשיים, כיום הם יכולים להמשיך במקצוע שלהם הודות לקיום של ביטוח אחריות מקצועית. האם ביטוח זה חובה? כל זה ועוד בשורות הבאות:

לקריאת המאמר >>>
הלוואת גישור

הלוואת גישור

רכישת דירה, כידוע, היא תהליך מורכב מבחינה כלכלית. רוב האנשים, נדרשים לקחת משכנתא מהבנק בנוסף להון העצמי שהם חסכו במשך שנים ארוכות, על מנת שיוכלו להשלים את סכום הרכישה המתבקש. אך במקרים מסוימים יש צורך לקחת גם הלוואה נוספת, שנקראת הלוואת גישור.

במאמר זה אנחנו נסביר לפרטי פרטים, מה זו הלוואת גישור, מתי וכיצד לוקחים אותה, איך מחשבים אותה וכן כמה ריבית אמורים לשלם עליה.

לקריאת המאמר >>>