אפליקציית air doctor של הפניקס – המדריך המלא

היום, כל מי שרוכש ביטוח נסיעות של חברת הפניקס, לא צריך להתעסק בזה יותר. באמצעות אפליקציית AIR DOCTOR, הוא יכול למצוא כל רופא ומרפאה, לקבל את כל המידע הרלוונטי, ולבצע את הפעולות הנדרשות בקליק אחד, במכשיר הסלולר או הטאבלט שברשותו.

תוכן עניינים

כיצד עובדת אפליקציית אייר דוקטור של הפניקס?

בעבר, כשהיינו צריכים להשתמש בשירותי רפואה בחו"ל, בין אם היה לנו ביטוח נסיעות ובין אם לאו, הרי שהיינו צריכים לחפש בעצמנו את המרפאה ואת הרופא שיכול לספק לנו שירות. אחרי שקיבלנו את השירות הרלוונטי, היינו יכולים וצריכים להתעסק בכל ההיבטים של העלויות, החזרים וכדומה.

אפליקציה זו, יכולה לשרת בפרט כל מי שמתכוון לנסוע לחו"ל. מאחר ולא בהכרח תמיד קל למצוא רופאים ומרפאות, אזי שהאפליקציה יכולה לעזור בכל מקרה בו יש צורך להתייעץ עם רופאים ולקבל מידע אודות טיפולים ושירותים שונים.

מה זה אפליקציית AIR DOCTOR, ואיך מורידים אותה?

אפליקציית אייר דוקטור, היא פיתוח ישראלי, כחול לבן, אשר הרעיון שעומד מאחוריו, זו היכולת לחבר בין מטיילים בעולם לרופאים בצורה פשוטה ומהירה. במקום שהם יצטרכו להתחיל ולחפש רופאים בכל מיני מקומות.

בשביל ליהנות משירותי האפליקציה, יש לרכוש ביטוח נסיעות של חברת פניקס, לאחר הרכישה מקבלים מייל וסמס עם לינק להורדת האפליקציה, בהתאמה לאנדרואיד ואייפון. אחרי ההתקנה, מתחברים עם שם משתמש שהיא כתובת המייל וסיסמא שהיא תעודת זהות של המבוטח. אז אפשר להתחיל ולהשתמש באפליקציה.

מי שנוסע לחו"ל, מעבר לעובדה שהוא צריך לעשות ביטוח נסיעות, מומלץ לו לרכוש ביטוח של פניקס ולהוריד את האפליקציה, בשביל שהוא יוכל ליהנות מכל השירותים שהיא מציעה ולהיות מסוגל לאתר רופאים על פי הצורך ולקבל מהם את הטיפול הרלוונטי, לא משנה היכן הרופא נמצא.

אילו שירותים האפליקציה מספקת?

הרעיון של האפליקציה, הוא אמור לאפשר למטיילים ונוסעים בעולם, להיות מסוגלים לחפש ולאתר רופאים על פי הצורך בכל מקום, בכל זמן. נניח ואתם נמצאים בסיני וזקוקים לרופא מקומי, תוכלו למצוא אותו בקלות דרך האפליקציה, כולל מיקום מדויק של המרפאה, פרטי התקשרות, וכן שעות פנויות לתורים. התשלום לרופא יתבצע דרך חברת הפניקס ואתם לא תצטרכו לשלם דבר. אם ביצעתם תשלום (למשל, במקרה של רכישת תרופות או שירות רפואי לא דרך האפליקציה), תוכלו להגיש תביעה באמצעותה ולקבל החזר.

חשוב לציין, האפליקציה מאפשרת לכם לדעת באילו שפות הרופא מדבר, וכן תוכלו לפנות גם אל רופאים ישראליים שמדברים עברית, במידה ותרצו להתייעץ איתם. כך תוכלו לקבל חוות דעת ראשונה או שנייה ולדעת בדיוק כיצד להתנהל, בהתאם למצב שלכם.

למעשה, כל תהליך העבודה מול רופאים, מרכזים רפואיים וגורמים אחרים, וכן מול חברת הפניקס, נעשה ישירות דרך האפליקציה. זה נעשה כאמור, גם במקרים של הגשת תביעות, קבלת פיצויים ועוד. תוכלו למצוא באפליקציה את היסטוריית התביעות שלכם, את תנאי הפוליסה וכן, תוכלו להאריך או לחדש את הפוליסה במידת הצורך, ישירות דרך האפליקציה.

למה משתלם להשתמש באפליקציה בחו"ל?

כשאתם נוסעים לחו"ל, לא תרצו למצוא את עצמכם, לא בבית חולים מקומי ובוודאי לא לקצר את החופשה בשביל לראות רופא בישראל, עקב סיבה רפואית שאיננה מחייבת זאת.

האפליקציה מאפשרת לכם לראות רופא באופן מיידי, בין אם זה במרפאה ובין אם זה במלון בו אתם שוהים, וכן היא מאפשרת לכם להתייעץ עם רופאים בישראל שיספקו לכם את כל המידע שאתם צריכים, כיצד להתנהל בצורה נכונה, והאם עליכם לחזור לארץ או להמשיך בחופשה.

כיצד מורידים את האפליקציה:

 

זה הזמן לרכוש ביטוח

בשביל ליהנות מהאפליקציה של air doctor, כל מה שעליכם לעשות זה לרכוש ביטוח נסיעות של הפניקס בתנאים המשתלמים ביותר, לוודא שאתם מכוסים כמו שאתם צריכים, להוריד את האפליקציה למכשיר הסלולר שלכם, להתחבר אליה, וכך תוכלו ליהנות מכל השירותים שהיא מספקת לכם.

לקבלת הצעת מחיר יש להיכנס ללינק הבא:

 

אפשר לעזור לכם?

אולי יעניין אתכם:

אפשר לעזור לכם?

תפריט נגישות