תודה שהשארת פרטים בקרוב נציגינו יחזרו אליך

אולי יעניין אותך

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה – כל מה שצריך לדעת

מרבית האנשים, בוודאי זוגות צעירים המעוניינים לרכוש דירה חדשה מכירים את המונח משכנתא מצד אחד שלה. קרי, פנייה לבנק לצורך נטילת הלוואה אשר תעזור להם לרכוש את הדירה, כשהתנאי הוא שהם יחזירו את ההלוואה שקיבלו על פי מסגרת הזמן שנקבעה, עם הריבית של המסלול בו הם בחרו.

כעת אנחנו נתייחס לסוג אחר של משכנתא, שונה גם במבנה וגם בקהל היעד אליו היא מיועדת. קוראים לזה משכנתא הפוכה.

לקריאת המאמר >>>
הפניקס air doctor

אפליקציית air doctor של הפניקס – המדריך המלא

היום, כל מי שרוכש ביטוח נסיעות של חברת הפניקס, לא צריך להתעסק בזה יותר. באמצעות אפליקציית AIR DOCTOR, הוא יכול למצוא כל רופא ומרפאה, לקבל את כל המידע הרלוונטי, ולבצע את הפעולות הנדרשות בקליק אחד, במכשיר הסלולר או הטאבלט שברשותו.

לקריאת המאמר >>>
סטטוס פנסיוני

האם בדקתם לאחרונה מהו הסטטוס הפנסיוני שלכם?

במהלך שנות העבודה שלנו, אנו צוברים כספים בקרן הפנסיה שמתנהלת לאורך עשרות שנים ומאפשרת לנו ליהנות מרווחה כלכלית גם בשנים שבהן אין אנו יכולים לעבוד על פי חוק. החשיבות של ניהול תקין של קרן הפנסיה עצומה לעין שיעור, אך אנשים רבים אינם בודקים מה הסטטוס שלה לאורך השנים ונותנים לעניינים להתנהל באופן כמעט אוטומטי. על מנת שלא ייווצרו בעיות כספיות לאחר תקופת הפרישה, חשוב להיות מודעים באופן שוטף לאחד הדברים החשובים ביותר במהלך שעות העבודה – סטטוס פנסיוני.

לקריאת המאמר >>>
ביטוח ריסק

מה חשוב לדעת כשרוכשים ביטוח ריסק ומדוע צריך אותו?

ביטוח ריסק הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר בחיו של בן אדם. ביטוח זה יבטיח לבן או בת הזוג אפשרות לשמור על רמת החיים במקרה שחס וחלילה יש אירוע של מוות למבוטח. מה חשוב להכיר בביטוח חיים? הכל במאמר הבא:

לקריאת המאמר >>>

מה החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית?

בעלי מקצועות חופשיים רבים כיום, כמו: אדריכלים, רופאים, עורכי דין, קוסמטיקאיות, אנשים העוסקים ברפואה אלטרנטיבית ועוד, חשופים בפני תביעות של לקוחות שאינם מרוצים משירותיהם, או שטוענים לרשלנות. בעוד שבעבר תביעות מסוג זה הזיקו לבעלי מקצועות חופשיים, כיום הם יכולים להמשיך במקצוע שלהם הודות לקיום של ביטוח אחריות מקצועית. האם ביטוח זה חובה? כל זה ועוד בשורות הבאות:

לקריאת המאמר >>>

תפריט נגישות